REGULAMIN 

Ogólne 

Niniejszy regulamin określa zasady kupowania w sklepie  notesynuuna.pl. Klient chcąc dokonać zakupów, musi zapoznać się z regulaminem, a złożenie przez niego zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków w nim przedstawionych.

Właścicielem sklepu notesynuuna.pl jest Jacek Podsiadlo , Czarny Dunajec, ul.Kamieniec Górny 32, NIP: 7351001023 , REGON: , która jest importerem, dystrybutorem produktów dostępnych w sklepie internetowym notesynuuna.pl.

Sklep zajmuje się sprzedażą materiałów papierniczych za pośrednictwem Internetu. 

Prezentowane na stronie notesynuuna.pl towary są towarami znajdującymi się w ofercie handlowej Artcards, niektóre z nich mogą jednak nie być aktualnie dostępne.

Transakcja odbywa się przez Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Klientem, a sklepem notesynuuna.pl. 

Zasady zamawiania

Aby złożyć zamówienie Klient musi dokonać rejestracji oraz być zalogowanym. Nieprawidłowe wypełnienie formularza może uniemożliwić dokonanie zakupów. 

Zastrzegamy sobie prawo odmowy zamówień budzących wątpliwość tzn. bez podania nr telefonu, adresu e-mail pod którym możemy dokonać potwierdzenie zamówienia.  Zamówienie Klient składa na stronie notesynuuna.pl. 

Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze i przelewem - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia drogą mailową lub telefoniczną.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu, lub wycofać je do momentu jego wysłania. Wprowadzanie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny z Artcards lub e-mailem pod adresem sklep@notesynuuna.plPrzy

Przy zamawianiu poprzez formularz niezbędne jest wyrażnie zgody o przetwarzaniu danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z  realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Artcards Jacek Podsiadło  z siedzibą Czarny Dunajec ul.Kamieniec Górny 32.


Ceny i płatności

Ceny na stronie podane są w polskich złotych. Są to ceny brutto, a więc uwzględniają wszelkie składniki w tym wymagane daniny publicznoprawne. 

Zamieszczone na stronach ceny są jedynie zaproszeniem do składania zapytań ofertowych i zaproszenie do negocjacji w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 61 Kodeksu Cywilnego. Mogą one w każdej chwili ulec zmianie, w szczególności wskutek zmian kursów walut lub zmian cen producenta. Jeśli zmiana taka dotyczy towarów, co do których Klient złożył zapytanie ofertowe, Klient jest on o takiej zmianie informowany.

Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

Jeśli Klient posiada kod zniżkowy, może go użyć, aby obniżyć cenę produktu.

Notesy Nuuna zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i ustalania kodów rabatowych bądź wprowadzania w nich zmian.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

a)płatność kartą płatniczą. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
b) płatność przy odbiorze - należność pobiera kurier
c) płatność przelewem na podane konto 
Do każdego zamówienia z dostawą na terenie Polski doliczany jest koszt dostawy Pocztą Polską lub kurierem.
Dowody sprzedaży wystawiane są dla firm oraz osób prywatnych.


Dostawa i wysyłka

notesynuuna.pl dba by czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu był jak najkrótszy jednak ze względu na charakter działalności może on wynieść do 30 dni roboczych. Czas realizacji każdej z rzeczy może się różnić i jest podany w opisie produktu. Jeżeli z jakiejkolwiek przyczyny termin wysyłki zamówionych produktów miałby być dłuższy, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany drogą mailową.

Przesyłki na terenie Polski dostarcza Poczta Polska. Średni czas dostawy to ok. 2 dni robocze. 

Koszt dostawy na terenie Polski aktualnie wynosi 10 zł przy wcześniejszej zapłacie oraz 15 zł przy wysyłce za pobraniem. Koszt przesyłek zagranicznych ustalany jest indywidualnie w zależności od kraju. Koszt przesyłki pokrywany jest przez Klienta. 

Ważne! 
Jeśli przesyłka wróci do nas z powodów niezależnych od nas, czyli np. podaniu przez kupującego nieprawidłowego lub niepełnego adresu, nieobecności odbiorcy, zmiany adresu lub innych danych, o których nadawca nie został uprzedzony nie ponosimy odpowiedzialności finansowej za zwrot, ani też nie wysyłamy paczki ponownie, bez wcześniejszego opłacenia kosztów wysyłki przez zamawiającego.

Zwroty i reklamacje

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru i zwrócić towar w najszybszym możliwym terminie do sklepu.
W celu odstąpienia od umowy sprzedaży danego towaru, Klient zobowiązany jest złożyć oświadczenie o odstąpieniu od zawartej umowy a następnie przesłać towar na adres sklepu na koszt i ryzyko Klienta zakupionego towaru w stanie niezmienionym. Do przesyłki należy dołączyć dokument potwierdzający zachowanie terminu 14 dni w odniesieniu do konkretnych zwracanych towarów (dowód zakupu).

Przy zwrocie Klient powinien podać swój numer konta na który ma zostać dokonany zwrot pieniędzy (w przypadku zwrotu pieniędzy na konto nie należące do klienta należy podać dane właściciela rachunku).
Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane będą w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego na podstawie dowodu zakupu. 
Zwracany przedmiot należy odesłać przesyłką pocztową lub kurierską na adres:

Artcards
Jacek Podsiadło

Ul. Kamieniec Górny 32

34-470 Czarny Dunajec 

NIP 7351001023

REGON 490445834


Klient powinien pamiętać, że w przypadku indywidualnego uzgadniania właściwości towaru konsumpcyjnego domniemywa się, że jest on zgodny z umową, jeżeli odpowiada podanemu przez sprzedawcę opisowi dlatego akceptujemy zarzuty co do niewłaściwego rozmiaru lub koloru - o ile wyniknęło to z naszego niedopatrzenia, nie zaś z błędów lub różnic odcienia na monitorz